среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во Србија има само три вакви ѕвера: Цеца го поднови возниот парк со автомобил вреден цело богатство (ВИДЕО)

Во Србија има само три вакви ѕвера: Цеца го поднови возниот парк со автомобил вреден цело богатство (ВИДЕО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ го поднови својот возен парк со нов автомобил вреден цело богатство.

Имено пејачката како што пренесуваат српските медиуми се подновила со БМВ чија цена е околу 140 илјади евра.

Тоа што е интересно е тоа што во соседна Србија досега вакви автомобили има само три, а еден од нив го поседува пејачката.

Пејачката овој модел го одбрала во бела комбинација, а екипата на „Папарацо Лов“ ја улови како се вози во истиот.

Кадрите од новиот ѕвер на Цеца погледнете ги од 3-тата минута и 24 секунди.

 

Најнови вести

Локални избори 2021