петок, 28. февруари 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Во скинати фармерки и џемпер, а изгледа неверојатно секси: Ова го може само Софија Вергара

Во скинати фармерки и џемпер, а изгледа неверојатно секси: Ова го може само Софија Вергара

Софија Вергара е една од најпосакуваните актерки во светот.

Каде и да се појави, таа е во центарот на медиумите. Секогаш е дотерана и изгледа одлично.

Дури и во ова издание, во скинати фармерки и џемпер, Софија изгледа секси.