сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во пресрет на Велигден го покажа домот: Северина ужива во луксуз кој го крие од јавноста како змија нозете (ФОТО)

Во пресрет на Велигден го покажа домот: Северина ужива во луксуз кој го крие од јавноста како змија нозете (ФОТО)

Познатата хрватска музичка ѕвезда Северина со своите фанови често споделува фотографии, но ретко може да се забележи фотографија од нејзиниот луксузен дом.

Тоа е така бидејќи пејачката домот го крие како змијата нозете, а со фановите не сака да го споделува луксузот во кој што живее за да не биде експонирана во јавноста.

Но, овој пат таа не се воздржа и објави фотографија во пресрет на Велигден од незиниот дом, а на истата е нејзиниот син Александар.

 

View this post on Instagram

 

Bojamo,lijepimo,kuhamo…radujemo se Uskrsu????#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Најнови вести

Коронавирус