петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 148
home Познати

Во пресрет на Денот на вљубените се сликаше гола: Емилија Розман жали што годинава сама ќе го дочека празникот (ФОТО)

Во пресрет на Денот на вљубените се сликаше гола: Емилија Розман жали што годинава сама ќе го дочека празникот (ФОТО)

Македонската манекенка и поранешна мис на Македонија, Емилија Розман објави фотографија во која позира целосно гола.

„Едвај го чекам „денот на вљубените“, пишува Розман.

Розман беше актуелна во јавноста откако по еден ден познанство се вери со момчето Стефан, а неколку недели потоа ја откажа свадбата.

Коронавирус