среда, 2. декември 2020. Вести денес: 183
home Познати

Во пижами му го уништила скапоцениот ѕвер на Раста вреден 100 илјади евра: Од оваа освета на неговиот автомобил ќе се наежите (ВИДЕО)

Во пижами му го уништила скапоцениот ѕвер на Раста вреден 100 илјади евра: Од оваа освета на неговиот автомобил ќе се наежите (ВИДЕО)

Пред неколку недели како гром од ведро небо во медиумите се појавија аудио снимка на која се слуша гласот на Ана Николиќ која раскажува како во една вечер му го уништува автомобилот на поранешниот сопруг Раста.

Пејачката овие денови не сакаше да го коментира овој аудио запис само изјавила дека не можела да си поверува какви луѓе имала околу неа.

Имено на снимката се слуша како Ана во пижами влегла во такси и заминала до автомобилот на Раста каде се потпишала на истиот кој бил нов и скап „Мерцедес“.

Јас сум п*чко Ана, стоело во пораката на неговиот веќе оштетен автомобил.

Таа раскажува дека тоа било само што се венчале со раперот, а српските медиуми прашуваат дали ова било најголемата естрадна драма која некогаш се случила.

Најнови вести

Коронавирус