вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 160
home Познати

Во оваа креација згодната актерка изгледа совршено: На Хали се љубоморни и двојно помладите колешки (ФОТО)

Во оваа креација згодната актерка изгледа совршено: На Хали се љубоморни и двојно помладите колешки (ФОТО)

Холивудската актерка Хали Бери го покажа своето извајано тело.

Таа има 51 година, а изгледаше прекрасно во неодоливо сако – фустан и покажа дека е навистина во одлична форма.

Хали направи навистина храбар потег, носејќи ја хит креацијата за оваа сезона, со која “се закануваше” дека на моменти ќе ги открие најинтимните делови од телото.

Критичарите пишуваат дека ова е совршена комбинација.

На Хали можат да бидат љубоморни и двојно помладите колешки.