среда, 31. мај 2023. Вести денес: 49
home Познати

Во оваа комбинација изгледа секси и неодоливо, но овој детаљ сите го критикуваа: Каде погреши Бритни? (ФОТО)

Во оваа комбинација изгледа секси и неодоливо, но овој детаљ сите го критикуваа: Каде погреши Бритни? (ФОТО)

Кога се појави во вакво издание сите беа воодушевени од изгледот на Бритни Спирс. Но кога погледнаа детално, се предомислија.

Пејачката има 36 години, а сепак изгледа како минимум 10 години помлада. Редовно вежба и внимава на исхраната, па својата линија ја доведе до совршенство.

Тоа го покажа на овогодинешното доделување на наградата „Beauty Awards“, за каде ја избра својата омилена креација.

Убавиот тесен фустан откри дека Бритни нема маани, но сепак нешто го уништи целокупниот изглед. На прв поглед, нема да забележите, но погледнете убаво.

Сандалите кои ги носеше се нешто со кое не можеше да се избори. Прстите на Бритни излегуваа од сите страни што покажуваше дека таа не го погодила ниту бројот ниту моделот на чевли.

Најнови вести