четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 60
home Познати

Во мини бикини и заводлива поза: Никол покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот (ФОТО)

Во мини бикини и заводлива поза: Никол покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот (ФОТО)

Постојат милион причини зошто таа е меѓу најатрактивните и најзгодните пејачки на светот, а има и милион причини да ги погледнете новите жешки фотографии на Никол Шерцингер.

Легната на песок, во минијатурно бикини, исончана и секси, Никол позираше, а фотографиите која од која пожешка.

Таа не откри кој ја фотографирал во толку заводливи пози, но се претпоставува дека зад камерата стоело нејзиното момче, седум години помладиот рагбист Том Еванс.

Убавата Никол се наоѓа на островите Туркс и Каикос на Карибите.

Најнови вести

Локални избори 2021