недела, 27. септември 2020. Вести денес: 64
home Познати

Во минатото водеше војна со Цеца, па сега се кае: Еве што му порача синот на Аркан на фудбалерот кој ја објави Карлеуша гола (ФОТО)

Во минатото водеше војна со Цеца, па сега се кае: Еве што му порача синот на Аркан на фудбалерот кој ја објави Карлеуша гола (ФОТО)

Скандалот со голите фотографии на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да престане.

Поддршката Карлеуша ја добива од сите страни, а овој пат се огласи и синот на Аркан, кој на својот Фејсбук профил објави статус по тој повод.

-Ја гледам оваа сага и само помислувам дека никогаш нема да имам среќа јавно и така ниско да обрукам нечија мајка со (голи фотографии). Пред неколку години јавно водев битка за правда и вистина против маќеата, но се одлучив да престанам бидејќи жал ми беше за тие деца чија судбина им е да двата родитела им лежеле по затвори. Секогаш треба да бидеш човек и да мислиш на децата, колку и да сакаш некого јавно да понижиш, пишува Војин Ражнатовиќ.

Коронавирус