понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 175
home Познати

Во љубовта не и оди, но затоа и оди во разголувањето: Розман се фотографираше само во мрежеста долна облека, па праша дали е доста?

Во љубовта не и оди, но затоа и оди во разголувањето: Розман се фотографираше само во мрежеста долна облека, па праша дали е доста?

Македонската мисица Емилија Розман откако се вери со момче кое го познаваше само 24 часа, па по неколку дена наместо свадба се случи раскинување на свршувачката, не само што е активна на социјалните мрежи, туку често знае да пошегува на своја сметка.

Така, често знае да објави некој комичен статус, па се насмее сама на себе.

Розман e активна на социјалните мрежи каде знае да сподели по некоја фотографија и да ја разбуди машката фантазија.

Така беше и овојпат, кога на „Инстаграм стори“ објави неколку провокативни фотографии на кои нема да останете рамнодушни, посебно посилниот пол.

Таа прво објави фотографија на која позира во црно боди застанета пред огледало…

Потоа провокативната фотосесија ја продолжи со селфи од близу, а во прв план паднаа нејзините бујни гради….

И за крај, Розман уште еднаш позираше во чипкаста црна комбинација и повторно пред огледало со провокативна доза и несекојдневна поза, а следбениците ги праша:

„Доста е за денес?“

Епа, на Емилија кога не и оди во љубовта, и оди да провоцира без да импровизира.

Најнови вести

Локални избори 2021