сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во исти костими за капење: Сузана Турунџиева ужива на море со ќерка си (ФОТО)

Во исти костими за капење: Сузана Турунџиева ужива на море со ќерка си (ФОТО)

Сузана Турунџиева последните летни денови ужива на море со помалата ќерка Матеа.

– Ние светиме, а вие? – стои како опис на фотографите каде мајката и ќерката се во исти костими за капење.

Одмараат во Ксамил во Албанија.

Најнови вести

Коронавирус