сабота, 17. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Во исчекување на христијанскиот празник: Вака Јелена и Новак Ѓоковиќ се подготвуваат за Божиќ (ФОТО)

Во исчекување на христијанскиот празник: Вака Јелена и Новак Ѓоковиќ се подготвуваат за Божиќ (ФОТО)

Сопругата на најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена, се подготвува за најрадосниот христијански празник Божиќ.

Таа и Новак се активни на социјалните мрежи каде често објавуваат фотографии од семејните моменти, па така Јелена стави фотографија под која пишува: Се подготвуваме за Божиќ.

Најнови вести

Коронавирус