сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 33
home Познати

Во инвалидска количка, но со огромна насмевка: Дарко Лазиќ и вереницата како Дедо Мраз и Баба Мразица

Во инвалидска количка, но со огромна насмевка: Дарко Лазиќ и вереницата како Дедо Мраз и Баба Мразица

Српскиот пејач Дарко Лазиќ, кој на 23 октомври преживеа тешка сообраќајна несреќа од која сè уште се опоравува, е пресреќен што повторно ќе стане татко.

Тој и неговата вереница Марина со празнична фотографија го открија и полот на идниот член на семесјтвото.

 

View this post on Instagram

 

DOBIĆE SINA! ? Darko Lazić i Marina Gagić danas saznali pol bebe! Čestitamo! ? #starmagazin #darkolazic

A post shared by S T A R Serbia (@star_magazin) on

Најнови вести