четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 137
home Познати

Во домот на снаата на Цеца по големата свадба се слави и денес- на оваа прослава сигурно ќе сака да дојде и Цеца (ФОТО)

Во домот на снаата на Цеца по големата свадба се слави и денес- на оваа прослава сигурно ќе сака да дојде и Цеца (ФОТО)

Ниту недела дена по свадбата на деценијата и веселбата во домот на семејството Родиќ тие не престануваат да слават.

Имено како што пишуваат српските медиуми во домот на Богдана во Тител денеска има голем повод за славење на кое најверојатно ќе дојде и пејачката Цеца.

Станува збор за роденденот на нејзината мајка Даниела Родиќ која денеска полни 49 години.

Една од нејзините три ќерки, Бојана денеска на својот Инстаграм профил напиша Те сакам најмногу на светот, додека другата ќерка Наташа додала Убав ден.

Најнови вести

Коронавирус