сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 15
home Познати

Во домот на Брена за Божиќ празна трпеза- кога ќе дознаете каде отпатува пејачката ќе и позавидите (ФОТО)

Во домот на Брена за Божиќ празна трпеза- кога ќе дознаете каде отпатува пејачката ќе и позавидите (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена вчера со фотографија од нејзината снаа Александра Пријовиќ и мајката на нејзината снаа го честиташе Бадник на сите нејзини фанови.

Фановите беа воодушевени од објавата на пејачката бидејќи уште еднаш покажа дека ужива во семејна хармонија која владее во нејзиниот дом.

Сепак сите додека очекуваа следно таа да сподели фотографија од богатата трпеза за Бадник, Брена сподели фотографија од авион.

Имено таа со алкохол и храна од авионот им откри на фановите дека отпатувала за Дубаи.

Најнови вести

Коронавирус