понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 202
home Познати

Во црно од глава до пети: Карлеуша им го скрши срцето на сите со оваа фотографија на позадината на нејзиниот телефон

Во црно од глава до пети: Карлеуша им го скрши срцето на сите со оваа фотографија на позадината на нејзиниот телефон

Денеска пејачката Јелена Карлеуша на снимањето на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ повторно ги изненади сите појавувајќи се во несекојдневна облека на себе, но и еден детаљ кој ги растажи сите.

Имено пејачката се појави во црно од глава до пети, а црниот краток фустан го искомбинира со исто така црни очила за сонце и високи потпетици.

Таа ги изненади и фановите со еден детаљ за кои денеска зборуваат сите.

Пејачката на позадината на својот мобилен телефон повеќе не го има Душко Тошиќ кој порано го чуваше таму, сега на истото место се најде нејзината покојна мајка Дивна Карлеуша која почина на 3 март 2019 година.

ФОТО:Телеграф.рс/Никола Томиќ

Коронавирус