среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 1
home Познати

Во црно и црвено: Александра Накова рекламира долна облека, а од градниците од тантела извира раскош (фото)

Во црно и црвено: Александра Накова рекламира долна облека, а од градниците од тантела извира раскош (фото)

Гевгеличанката Александра Накова и тоа како е свесна за своите најсилни атрубути кои вешто знае да ги истакне пред очите на останатите.

Меѓу нејзините најнови секси фотографии го истакна она највпечатливото –бујните гради.

Таа позираше во долна облека од танела од која извираше раскош. Александра од неодамна е модел за „Secretsunderwear“ чии парчиња долна облека и пижами ги рекламира на социјалните мрежи.

Иако не се фотографираше во целост, туку само во пределот на градите, поентата беше постигната.

Накова го привлече вниманието со она што го презентираше, а имаа што да видат и мажите и жените. Во црно или црвено, Накова глетката беше и повеќе од жешка, а бојата само работа на вкус.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија