петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 145
home Познати

Внукот на српската пејачка гол на скутер на вода- од оваа фотографија ќе поцрвени дури и самата Драгана Мирковиќ (ФОТО)

Внукот на српската пејачка гол на скутер на вода- од оваа фотографија ќе поцрвени дури и самата Драгана Мирковиќ (ФОТО)

Фолк пејачот Роберт Бијелиќ кој е внук на пејачката Драгана Мирковиќ овие денови е во центарот на вниманието низ целиот регион.

Имено тој на Инстаграм објави фотографија на која позира на скутер на вода, но она што најмногу предизвика внимание беше тоа што беше гол на него.

Додека тој си го цензурираше задникот доби стотици коментари, а фановите го прашаа и како ќе реагира пејачката кога ќе ја види оваа негова фотографија.

Сепак Драгана нема да биде воодушевена, но останува да видиме.