петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 165
home Познати

Внукот на Цеца ужива во селски амбиент: Додека беше во штала со коњи и седеше на сено пејачката ја снимаше неговата хит реакција

Внукот на Цеца ужива во селски амбиент: Додека беше во штала со коњи и седеше на сено пејачката ја снимаше неговата хит реакција

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во времето поминато со својот внук Жељко Ражнатовиќ, а нивните заеднички моменти честопати ги споделува на социјалните мрежи.

Имено Цеца секој пат ги воодушевува фановите, а истото се случи и овој пат кога го снимаше внукот во селски амбиент.

Додека Жељко седеше на балите сено и коњите, јадеше јаболко и цело време се смешката, а пејачката веднаш се одлучи да го овековечи тој момент.

Цеца неодамна во една своја изјава откри и дека внукот буквално ја регенерисал во овој тежок корона период и дека обожува да оди на село.

Локални избори 2021