вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Внуките на Каролина за ноќта на вештерките: Преслатки и страшни (ФОТО)

Внуките на Каролина за ноќта на вештерките: Преслатки и страшни (ФОТО)

Едноставно ги обожава! Тие и се најголеми фанови. Двете внуки на поп дивата Каролна Гочева не ја изневерија својата тетка за празникот „Ноќта на вештерките“ или Халовин. А таа, ги објави на незиниот Инстаграм стори.

Многу интересни маски носат двете преслатки девојчиња.

Едната е голем фан на Били Алјиш па се претвори во неа, а другата во „страшна“ вештерка. Со одлична шминка и облека, тие навистина изгледаа профи маскирани.

Најнови вести

Коронавирус