среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 98
Во живо

Изјава на Мицкоски и Папазов

home Познати

Внуката на принцезата Дијана во гламурозно издани (ФОТО)

Внуката на принцезата Дијана во гламурозно издани (ФОТО)

На италијанската свеченост, убавата внука на принцезата Дијана изгледаше гламурозно во црна креација од Долче и Габана.

Како заштитно лице на Bulgari, Кити Спенсер не ја пропушти ревијата на луксузниот бренд која се одржа во Рим.

Својот моден избор, Кити го надополни со блескав накит од Bulgari.

 

 

Локални избори 2021