четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 221
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Внуката на Беквалац стана пејачка- гласот и го споредуваат со нејзината тетка, а кога ќе ја видите во танга ќе се препотите (ФОТО)

Внуката на Беквалац стана пејачка- гласот и го споредуваат со нејзината тетка, а кога ќе ја видите во танга ќе се препотите (ФОТО)

Новата ѕвезда за која зборува целиот регион кога станува збор за музиката е младата Зои (21) ќерка на Драгана Беквалац.

Имено внуката на Наташа Беквалац тргна по стапките на својата тетка и ја сними својата прва песна „Ето“.

 

View this post on Instagram

 

🙊

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

 

View this post on Instagram

 

Ne znam jel ova poza neki simptom glavobolje ili sta al neka

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

Зои од мали нозе покажала талент кон музиката, а истиот го докажа неодамна кога започна да плива во музичкиот шоу биз.

Спотот за песната ја сними во Милано, а многумина ја споредуваат со нејзината тетка и по изгледот и по бојата на гласот.

 

View this post on Instagram

 

Nek se namestim

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

 

View this post on Instagram

 

🦎🦎

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

 

View this post on Instagram

 

Cao c cao cao

A post shared by Zoí (@zodackwhite) on

Во продолжение погледнете го спотот и уверете се самите:

Парламентарни избори 2020