сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 128
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Влатко Лозаноски Лозано не дојде да пее на прославата за НАТО во Охрид

Влатко Лозаноски Лозано не дојде да пее на прославата за НАТО во Охрид

Пејачот Влатко Лозаноски- Лозано не се појави на прославата за НАТО во Охрид.

Лозано, кој требаше да настапи на, како што ја нарекоа од Владата- „Големата граѓанска прослава: Македонија во НАТО и ЕУ“, го откажал настанот и не дошол да пее.

И во Охрид, како и во останатите градови имаше очајна посетеност на владината прослава.

 

Парламентарни избори 2020