сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Владимир ја израдува Сораја со подарок вреден 212.000 евра! (ФОТО)

Владимир ја израдува Сораја со подарок вреден 212.000 евра! (ФОТО)

Сораја од својата посилна половина повторно доби скапоцен подарок.

Владимир воопшто не штедел пари, па својата сакана ја почести со подарок вреден 212.000 евра.

На социјалните медиуми, таа се пофали „Ламборџини“, кое го добила од избраниот со кого е во врска веќе осум месеци.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус