вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 173
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Вистинска убавица: Ова е преубавата сестра на Богдана (ФОТО)

Вистинска убавица:  Ова е преубавата сестра на Богдана (ФОТО)
Foto: Dejan Briza/Alo!

Семејството Родиќ подготвено е да го пречека зетот Вељко заедно со сватовите. Пред нив во нејзиниот роден стигна Богдана за да ја облече венчаницата како и да ги направи последните подготовки пред да стигнат сватовите.

Во случајов не остана не забележана ниту нејзината сестра Наташа, која кога излегла од куќата сите занемеа од нејзината убавина која плени.

Foto: J.Ilić/Alo!

Згодна и елегантна, уште поубава призура и цело време насмеано лице, го привлече вниманието на присутните репортери но отпосле и ја целата јавност ширум регионот.