вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИСТИНСКА СЕ*С-БОМБА: Мажите полудеа по оваа девојка, таа им ги исполнува предизвиците

ВИСТИНСКА СЕ*С-БОМБА: Мажите полудеа по оваа девојка, таа им ги исполнува предизвиците

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат.

 

View this post on Instagram

 

Weekend plans ?

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

Даниели Ајала, мејкап артист и инфлуенсерка со повеќе од 1,6 милиони следбеници, одлучила да отпочне предизвик на својот Инстаграм профил. Секоја недела, 25-годишната Ајала добива разни предизвици од своите фанови, а таа го исполнува оној кој ќе добие најмногу лајкови.

 

View this post on Instagram

 

I have a long day today, what about you guys?

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

Оваа недела, фановите од неа побарале таа да ги покаже своите гради покрај автопат, а таа им ја исполнила желбата.
Истата можете да ја видите на нејзиниот Инстаграм профил, кој ви го линкувавме подолу.

Повеќе фотографии можете да погледнете на нејзиниот Инстаграм профил

Коронавирус