петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 4
home Познати

Вистинска „с*кс бомба“- Лила во црвен фустан со висок шлиц до колковите (ВИДЕО)

Вистинска „с*кс бомба“- Лила во црвен фустан со висок шлиц до колковите (ВИДЕО)

Лила Филиповска важи за една од најдобро облечените жени во Македонија, но и голем љубител на модата.

Оваа година Лила одлучи да ја круниса долгогодишнтата соработка со една позната македонска „модна куќа“ и сними празничен едиторијал.

Имено Лила облече и прошета покрај раскошно накитената елка во неколку различни креации, но најмногу внимание привлече во црвениот фистан.

Висок шлиц кој доаѓа до нејзиниот колк, ги исткна нејзините нозе, а Лила едноставно доминираше.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Коронавирус