сабота, 15. декември 2018. Вести денес: 71
home Познати

Вистинска бомба: Сопругата на Никола Којо беше манекенка, а еве како изгледа денес

Вистинска бомба: Сопругата на Никола Којо беше манекенка, а еве како изгледа денес
29, June, 2016, Belgrade - Press conference on the occasion of the start filming of he movie "Stado". Nikola Kojo. Photo: Z. Milutinovic/ATAImages 29, jun, 2016, Beograd - Pres konferencija povodom pocetka snimanja filma "Stado". Foto: Z. Milutinovic/ATAImages

Најчесто атрактивни манекенки стојат зад познатите српски актери, а таков е случајот и со Никола Којо.

Неговата сопруга Александра е поранешна манекенка, со која актерот има три деца, а каде и да се појави привлекува внимание со својата убавина.

Како изгледа погледнете од фотографиите во продолжение.