понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ВИСТИНСКА БОМБА: Милица Павловиќ во топлес издание (ФОТО)

ВИСТИНСКА БОМБА: Милица Павловиќ во топлес издание (ФОТО)

Пејачката Милица Павловиќ веќе одамна ја носи титулата „секси сињорита“, а и самата и тоа како е свесна за својот провокативен изглед.

 

View this post on Instagram

 

❌Attention❌

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on


Пејачката одлучи да ги израдува своите следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм, објавувајќи провокативни фотографии во топлес издание од плажа.

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Имено, градите на пејачката ги сокри палмата покрај нејзе, а нејзини бројни следбеници на социјалната мрежа се осврнаа токму на овој момент.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

„Ех, што не дувне ветер“, „Богиња“, „Кралица“, гласеа некои од коментарите под фотографијата, а не изостанаа честитките по повод нејзиниот 28-ми роденден.

 

View this post on Instagram

 

28 ? #itsmybirthday

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Најнови вести

Коронавирус