вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Вилата на Цеца никогаш поукрасена: Балони на сите страни, а на влезот пораката за внукот најмногу го разнежни Вељко (ФОТО)

Вилата на Цеца никогаш поукрасена: Балони на сите страни, а на влезот пораката за внукот најмногу го разнежни Вељко (ФОТО)

Вечерва во семејната вила на пејачката Цеца се подготвува вистинска забава и мекици за раѓањето на нејзиниот внук Жељко Ражнатовиќ.

Луксузната забава веќе започна, а во домот трубачите свират без престан речиси цел ден.

Додека Вељко беше во болница и славеше за раѓањето на неговиот син Цеца се погрижи за украсување на домот.

Доказ дека парите не се проблем, е луксузното китење на домот, особено на влезот пред вилата на пејачката.

Богдана инаку се породи во приватна болница во Белград, а ја породи истиот гинеколог кој ја породуваше пејачката со Вељко и Анастасија.

Парламентарни избори 2020