понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 112
home Познати

Викторија Лоба во провидна долна облека и црна танга (ФОТО)

Викторија Лоба во провидна долна облека и црна танга (ФОТО)

Без многу парчиња облека на себе, но сепак во црвено, а како бонус и во заводливо црна долна облека.

Имено, Викторија Лоба е заштитно лице на брендот „ Сара фешн“, за кој изработи неколку рекламни фотосесии.

Откако неодамна најави  неколку фотографии, сега за време на празниците е претставена и целосната реализација на фотосесијата каде Лоба позира во проѕирна црвена долна облека , а дополнително за „плакнење очи“ се разголи и во црна танга.

Вистина.мк