сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 22
home Познати

Викторија Лоба изгледа одлично: Пејачката со нов имиџ (ФОТО)

Викторија Лоба изгледа одлично: Пејачката со нов имиџ (ФОТО)

Пејачката Викторија Лоба има нов имиџ. Убавицата на која од почетокот на кариерата долгата руса коса и е заштитен знак, после долги години реши да ја скрати, објави Бекстејџ.

Со новата фризура се пофали на социјалите мрежи каде собра низа позитивни реакции и коментари и сите и порачаа дека изгледа одлично.

Неодамна Лоба сликаше и фотосесија за нов бренд за костими за капење, а првата фотка која што ја објави на која позира во бикини наиде  на позитивен фидбек и сите беа воодушевени од нејзината линија за која што мораме да признаеме дека ја има доведено до совршенство.

Коронавирус