среда, 29. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

Викторија го прослави својот 44 роденден, но наместо честитки сите го коментираа нејзиното и лицето на Бекам (ФОТО)

Викторија го прослави својот 44 роденден, но наместо честитки сите го коментираа нејзиното и лицето на Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам во Лос Анџелес заедно со своето семејство го прослави својот 44 роденден, а таа наместо честитки доби лавина од критики за нејзиниот и изгледот на Дејвид Бекам.

Имено Викторија прво се пофали со роденденска торта која ја добила од своите деца, а потоа семејството замина на вечера.

Но она што го коментираа фановите е нивниот изглед и изгорените црвени лица од калифорниското сонце, погледнете.

loading...

Најнови вести