недела, 4. декември 2022. Вести денес: 50
home Познати

Вики после финалето на „Ѕведите на Гранд“ ги спакува куферите и замина од Срија: Пристигна на море во вилата на својата колешка (ФОТО)

Вики после финалето на „Ѕведите на Гранд“ ги спакува куферите и замина од Срија: Пристигна на море во вилата на својата колешка (ФОТО)

Вики Миљковиќ синоќа имаше возбудлива вечер во студиото на „Гранд“, каде што се одржа големото финале од 14. сезона на „Ѕвездите на Гранд“. Како член на жирито, Вики во финалето имаше три кандидати на кои што им била ментор, а гордата пејачка импружеше поддршка.

После шоуто кое што траеше до доцна во ноќта, Вики ги спакувала куферите и со семејството заминала на одмор.

Имено, Вики веќе пристигнала воКипар, кај својата кума Светлана Цеца Ражњатовиќ.

Цеца е пресреќна што Вики заедно со сопругот и синот пристигнаа на Кипар, па веднас сподели видео запис на социјалната мрежа на Инстаграм.

Имено, на објавата Вики во прегратка го држи малиот Жељко, кој цело време се смешка, а Цеца го прашува дали му е убаво кај кумата.

Најнови вести

Коронавирус