четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Познати

Видеото со кое Двејн Џонсон ги воодушеви фановите

Видеото со кое Двејн Џонсон ги воодушеви фановите

Станува збор за интензивни тренинзи што ги изведува за снимањето на спинофот на Fast and Furious. Филмот се снима веќе 40 дена од планираните 80 дена, а Џонсон се труди да даде сè од себе за ликот што го глуми и да биде во добра форма.

„Крв, пот, храброст и почит, секогаш ќе се водам со ова кога станува збор за работата“, порача тој.

 

Најнови вести