вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 13
home Познати

ВИДЕО: Зорица и Кемиш на Клиника, парот снимен како влегува во болница

ВИДЕО: Зорица и Кемиш на Клиника, парот снимен како влегува во болница

Пејачката Зорица Брунцлиќ и нејзиниот сопруг, хармоникашот Мирољуб Аранѓеловаќ Кемиш неодамна посетиле кардиоваскуларна клиника.

При посетата на болницата биле снимени од екипата на „Папарацо лов“, а водителот на екипата вели дека естрадниот пар не изгледал многу вознемирено, па се претпоставува дека станува збор за редвона контрола.

По посетата на болницата, Зорица и Кемиш заминале во еден ресторан на ручек.

Деталите може да ги погледнете во видеото во продолжение.

Коронавирус