петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Познати

ВИДЕО: Застрелана 19-годишната ќерка на водителот Смајли

ВИДЕО: Застрелана 19-годишната ќерка на водителот Смајли

Повредена од огнено оружје е 19-годишна ќерка на водителот Рики Смајли, откако била во руштво кое било нападнато.

-Толку сум лут моментално што не знам што да правам, сакам да видите дека не лажам. Мора да видите со што се соочуваат родителите кога нивното дете ќе падне жртва на некој насилен напад, истакна Смајли.

Тој посочи дека неговата ќерка е во хоспитализирана и по извршената операција заздравува.

 

Коронавирус