среда, 3. март 2021. Вести денес: 121
home Познати

ВИДЕО: Викторија Лоба разголена под туш

ВИДЕО: Викторија Лоба разголена под туш

Пејачката Викторија Лоба претстојната 2020 година ќе го каже судбоносното „ДА“ на својот сакан Ѓорѓи.

Но, пред да се случи тој значаен чин, заљубената двојка често патува заедно, а овој пат заминаа на Копаоник.

Иако се уште нема снег и не владее зимска идила, тие решија да си дозволат едно поинакво романтично уживање во луксузниот хотел каде се сместени.

Лоба постојано објавува фотографии и видеа од амбиентот, а на една од снимките е разголена по бикнини под тушот од спа-центарот на хотелот каде пејачката најмногу ужива.

Најнови вести

Коронавирус