понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Викторија Лоба пливаше на дожд- во бикини ја покажа совршената фигура

ВИДЕО: Викторија Лоба пливаше на дожд- во бикини ја покажа совршената фигура

Пејачката Викторија Лоба во моментов е на одмор во Мајами, а на „Инстаграм“ објави видео во кое плива во базен и на кое се гледа нејзината совршена фигура.

„Пливање во дождот е едно од најдобрите чувства“, напиша Лоба на „Инстаграм“.

 

View this post on Instagram

 

Swimming in the rain, one of the best feelings!

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ ♥️ (@victorialoba) on

Најнови вести

Коронавирус