сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

ВИДЕО: Вереницата на Кристијано Роналдо го покажа перфектниот задник

ВИДЕО: Вереницата на Кристијано Роналдо го покажа перфектниот задник

Фудбалерот на Јувентус, Кристијано Роналдо, важи за еден од најдобрите на светот, а тоа му носи големо внимание.

Ретко се случува, фановите да заборават на него и да се насочат кон неговата понежна половина, атрактивната Георгина Родригез. Аргентинската убавица на моменти знае да ги остави своите следбеници на социјалните мрежи со подотворена уста.

Нејзините видеа имаат милионски прегледи, а последното би можело да сруши рекорди. За време на посета на Дубаи, Георгина одлучи да ја „почести“ јавноста, покажувајќи го својот задник. Ретки се тие кои би останале рамнодушни на оваа провокација на девојката на Роналдо.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Најнови вести

Парламентарни избори 2020