петок, 27. мај 2022. Вести денес: 115
home Познати

ВИДЕО: Вчера Разголена во БАЗЕН, денес под ТУШ, Карлеуша со нова објава на Инстаграм

ВИДЕО: Вчера Разголена во БАЗЕН, денес под ТУШ, Карлеуша со нова објава на Инстаграм

Вчера српската пејачка Јелена Карлеуша, објави провокативна фото и видео сесија во базен облечена во минијатурно бикини.

Денес таа продолжи со серијата провокативни објави на социјалната мрежа Инстагрм.

Имено Карлеуша објави видео во кое игра под туш во провокативен костим за капење.

Погледнете:

Најнови вести

Коронавирус