недела, 5. декември 2021. Вести денес: 102
home Познати

ВИДЕО: Убавицата на Роналдо објави снимка на која вежба во тесни хеланки, а од еден детаљ таму долу ќе ви се крене притисокот

ВИДЕО: Убавицата на Роналдо објави снимка на која вежба во тесни хеланки, а од еден детаљ таму долу ќе ви се крене притисокот

Шпанската убавица Георгина Родригез го подигнува притисокот на машкиот дел од обожавателите со секоја објава на Инстаграм.

Девојката на Кристијано Роналдо секојдневно тренира во теретана, а неодамна со видеото на кое вежба во тесни хеланки ги воодушевила своите 9,4 милиони следбеници на социјалната мрежа.

Не изостанале ниту мноштвото комплименти во коментари:

„Толку совршена жена, вие сте најубавата жена на светот”, гласел еден од коментарите.

Прашање е како Роналдо се справува со ваквите провокативни фотографии, но не делува како љубоморен партнер. Секако, слични проблеми има и таа од друга страна бидејќи е познато дека фудбалерот е миленик на многу жени ширум светот.

 

View this post on Instagram

 

Buen día ? Vamos a quemar la tarta de anoche ?? Beige outfit @aloyoga?

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коронавирус