сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 93
home Познати

ВИДЕО: Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка

ВИДЕО: Убавата спортска новинарка покажа како вежба на шипка

Таа важи за една од најсекси новинарките во целиот свет и често ги привлекува погледите на публиката на спортските настани со својот сексапил.

На Инстаграм таа има над 5 милиони следбеници, кои беа воодушевени од видеото и секако, побараа таа и понатаму да продоли да споделува слични содржини. За помалку од еден ден, видеото има над 1,5 милиони прегледи.

Коронавирус