среда, 28. септември 2022. Вести денес: 137
home Познати

ВИДЕО: Тијана ја прашаа за порното на Северина, а тоа што го одговори нема да и се допадне на нејзината колешка

ВИДЕО: Тијана ја прашаа за порното на Северина, а тоа што го одговори нема да и се допадне на нејзината колешка

Кариерата на Северина Којиќ ја обележа порно видеото на јахта за кое и денес се зборува, а сега Тијана Дапчевиќ добри прашање што мисли првин за колешката како пејачка, а следно ја прашаа што мисли и за видеото за возрасни.

Иако одговорот и беше дипломатски, она што го одговори Тијана, веројатно нема да и се допадне на Севе.

Нејзините одговори и реакција можете да ги погледнете ТУКА

Најнови вести

Коронавирус