петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 101
Во живо

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

home Познати

ВИДЕО: Тие се славни, богати и убави, но еден факт за нивната хигиена ќе ве шокира

ВИДЕО: Тие се славни, богати и убави, но еден факт за нивната хигиена ќе ве шокира

Тие се славни, богати и убави, но се чини дека не внимаваат многу на својата хигиена.

Иако за многумина дезодорансот е нешто без што не излегуваат од дома, многумина одбиваат да го користат, а помеѓу нив се наоѓаат и дел од славните личности.

Камерон Диаз, Бредли Купер, Метју Меконахи, Џулија Робертс и уште неколку ѕвезди имаат свои начини на одржување хигиена, кои не го вклучуваат дезодорансот.

Најнови вести

Локални избори 2021