сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 42
home Познати

ВИДЕО: „Тепачка“ во домот на пејачката за Велигден

ВИДЕО: „Тепачка“ во домот на пејачката за Велигден

Јелена Карлеуша на својот Твитер профил сподели симпатична снимка и покажа како во нејзиниот дом се слави Велигден.

Пејчаката ја сними својата ќерка Ника како со таткото Душко се натпреварува во кршење јајца.

Ника изгуби и не го поднесе поразот па почна со раце да го „удира“ таткото по лице, погледнете го интересното видео.

Најнови вести