понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 123
home Познати

ВИДЕО: Татко и син направија весела атмосфера на славата на Цеца – Аца Лукас запеа заедно со неговиот син

ВИДЕО: Татко и син направија весела атмосфера на славата на Цеца – Аца Лукас запеа заедно со неговиот син

Светлана Цеца Ражнатовиќ со своите пријатели и семејството славеше Свети Никола, а атмосферата ја подобрија Аца Лукас и неговиот син Лазар Вуксановиќ.

Таткото и синот се фатија за микрофон и почнаа да пеат. Со хитови од Оливер Драгојевиќ и Жељко Бебек таткото и синот во заедничка изведба, направија атмосфера за паметење.

 

Коронавирус