петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 103
home Познати

ВИДЕО: Стриптиз среде бел ден – сите гледаа како Ана танцува

ВИДЕО: Стриптиз среде бел ден – сите гледаа како Ана танцува

Мина Врбашки и Ана Кораќ, две учеснички во реалното шоу „Задруга3 порано живееле заедно во изнајмен стан, а сега и останатите членови од шоуто може да видат што правеле во таој стан.

Имено, пуштени биле снимки од нивните заеднички 2лудории“, па на екранот се појавиле снимки во кои Ана танцува гола во станот на Мина.

-Бевме луди, се шегувавме. Како на Ада Бојана – рекла на кратко Кораќ.

<style=”position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0;”>

Коронавирус