сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Српската пејачка Инди со жешко видео ги покажа бујните гради

ВИДЕО: Српската пејачка Инди со жешко видео ги покажа бујните гради

Инди една од најпознатите српски пејачки со жешко видео ги поздрави своите фанови.

Имено таа на својот Инстаграм профил објави видео во кое во преден план се нејзините бујни гради додека таа танцува и пее.

На себе има чипкаст градник  и бањарка, па со својот перформанс таа изненади, но и израдува многумина, посебно машкиот дел од нејзините фанови.

Погледнете ја

 

Коронавирус