четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ВИДЕО: Спа центар, базен, Цеца направи комплетен ремонт на вилата

ВИДЕО: Спа центар, базен, Цеца направи комплетен ремонт на вилата

Една од најпознатите српски пејачки, Светлана Ражнатовиќ од својот дом направи вистинска оаза. Цеца со своето семејство живее во луксузна вила, а од неодамна реши во својот дом да направи и спа центар со базен и сауна.

Имено, Цеца веќе имала базен во својот дом, кој беше неупотреблив, а пред само неколку години истиот беше реновиран. Реновирањето траеше долго, а во моментов пејачката може слободно да ужива во новиот базен, сауна и масажерски салон.

Видеото може да го видите ТУКА

Коронавирус